narucdetem@narucdetem.cz     737 135 217

Letní pobyt u moře | ITÁLIE

  Italy, Mattinata    13. června 2022 – 22. června 2022

Po úspěšném zájezdu do Itálie v roce 2019 s možností vzdělávání, jsme bohužel vzhledem k pandemické situaci museli zájezd pro rok 2020 a 2021 zrušit. Pro rok 2022 jsme již zoceleni a nyní máme i jisté zkušenosti s cestováním v covidové době, proto jsme se rozhodli zájezd opět zrealizovat. Zájezd organizujeme do Itálie, oblasti Gargano, městečko Mattinata v areálu Villaggio Riccio.

  O lektorovi   Cena   Určeno pro   Přihláška

Mgr. Pavel Němčík

Je absolventem Univerzity Palackého v Olomouci, obor filosofie a česká literatura. Absolvoval také psychoterapeutický výcvik v logoterapii a existenční analýze a psychologický výcvik v Dyadické vývojové psychoterapii se zaměřením na poruchy citového pouta (attachmentu) mezi dětmi a jejich rodiči. Spolupracuje se dvěma neziskovými organizacemi: Dobrá rodina, o. p. s. a Sdružení pěstounů Polárka, z.s., kde působí jako lektor a terapeut a nabízí služby pěstounům a jejich dětem, které mají ve své péči.


cena: 9.300,- Kč za osobu od 2 let věku. Cena za dítě do 1,9 roku činí 3500,-Kč (sedadlo v autobuse)
Určeno pro: Pěstounské rodiny s dětmi

Přihláška

Powered by BreezingForms

 

Cena obsahuje:

Ubytování 7 nocí: apartmány 4 lůžkové s možností 1-2 přistýlek (2 oddělené ložnice), vybavené kuchyňkou s lednicí a vlastním sociálním zařízením.

Strava: Plná penze (Jídlo připravuje český kuchař).

Pojištění CK proti úpadku.

Doprava: autobusem z Olomouce.