narucdetem@narucdetem.cz     737 135 217

Anežka Petrová, Mgr.

Absolventka bakalářského studia v oboru sociální a charitativní práce a následně magisterského titulu v oboru sociální pedagog na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pracovala jako dobrovolník v dětském domově v Olomouci a v Centru sociálních služeb.  Aktuálně prochází sebezkušenostním terapeutickým výcvikem.


Cichák David, PhDr.

Vystudoval speciální pedagogiku na UJAK Praha.  Je absolventem Sebezkušenostního výcviku ve skupinové psychoterapii, Komplexního vzdělávacího programu v rodinné terapii psychosomatických poruch a Výcviku v psychoanalytické párové a rodinné psychoterapii. Pracuje v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy v Liberci jako manželský a rodinný poradce, skupinový psychoterapeut, pracovník pro náhradní rodinnou péči.


Heindorferová Hana, Mgr.

Vystudovala jednooborovou psychologii na FFUP v Olomouci. Dále absolvovala mj. Psychoterapeutický výcvik v logoterapii a existenciální analýze, Terapie partnerského vztahu a Terapeutická práce s traumatem. Působí jako psycholog, manželský a rodinný poradce, psycholog pro náhradní rodinnou péči, skupinový psychoterapeut, psycholog v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec a v soukromé praxi.


Klimentová Eva, PhDr., Ph.D.

V současné době působí jako odborná asistentka na FF UP Olomouc, kde se věnuje tématům spojeným s oblastí sociální práce s osobami ohroženými sociálním vyloučením a vede andragogické a kazuistické semináře. Dříve pracovala na Okresním úřadě a ve Fondu ohrožených dětí.V roce 2015 získala ocenění nejlepší pedagog FF UP v Olomouci v bakalářských programech a byla hlavní řešitelkou úspěšného projektu Anna (případové studie romské pěstounky). Je hlavní organizátorkou charitativní akce Noc venku Olomouc a spoluřešitelskou projektu Stáří v chudobě.


Němčík Pavel, Mgr.

Je absolventem Univerzity Palackého v Olomouci, obor filosofie a česká literatura. Absolvoval také psychoterapeutický výcvik v logoterapii a existenční analýze a psychologický výcvik v Dyadické vývojové psychoterapii se zaměřením na poruchy citového pouta (attachmentu) mezi dětmi a jejich rodiči. Spolupracuje se dvěma neziskovými organizacemi: Dobrá rodina, o. p. s. a Sdružení pěstounů Polárka, z.s., kde působí jako lektor a terapeut a nabízí služby pěstounům a jejich dětem, které mají ve své péči.


Ondřej Skopal, PhDr., Ph.D

Učí na UP Olomouc, je psycholog s výcvikem rodinné terapie, pracuje jako vedoucí poradny pro alkoholové a jiné závislosti v Poradně P-centrum v Olomouci.


Pátíková Margarita, Mgr.

V Intervenčním centru v Brně zajišťovala právní pomoc osobám ohroženým domácím násilím a nebezpečným pronásledováním. V Kanceláři veřejného ochránce práv se zabývala postupy na úseku sociálně-právní ochrany dětí. V současné době se věnuje problematice alternativního řešení sporů (mediaci) a ochraně spotřebitelů v oblasti poskytování služeb elektronických komunikací. Ve správním řízení rozhoduje spory vedené ČTÚ.


Pitrová Petra, Mgr.

Lektorka je absolventkou Univerzity Palackého v Olomouci, magisterský obor Charitativní a sociální práce se zaměřením na rodinu. V současné době pracuje jako doprovázející pracovnice organizace Náruč dětem, z.s. a vede poradnu Bílého kruhu bezpečí v Olomouci.


Radek Baselides, Mgr.

Absolvent doktorského studia pedagogické fakulty Slezské univerzity v Katovicích. Aktuálně sociální pracovník poradny SPOLU. V minulosti terapeutem VSČR, sociální pracovník NRP, vychovatel mládeže VÚ Ostrava. Prošel sebezkušenostním psychoterapeutickým výcvikem.


Šamánek Jiří, Mgr.

Ve své praxi se zabýval především problematikou Evropského práva, pracovního práva, práva na rovné zacházení s osobami se zdravotním postižením a rovným přístupem ke službám. Zaměřuje se na problematiku alternativního řešení sporů (mediaci). V současné době se podílí na plnění úkolů jednotného informačního místa a ve správním řízení rozhoduje spory vedené ČTÚ.


Velebná Lenka, Mgr.

Vystudovala speciální pedagogiku a je absolventkou řady vzdělávacích kurzů jako např. Metody a techniky práce s rodinami IPIPAP Olomouc, komunikační nástroje při zapojování dětí do rozhodování v rámci sociálně-právní ochrany dětí a mnoho dalších. V současné době učí odborné předměty na VOŠ a SOŠ technické v České Třebové a působí jako lektorka, supervizorka a koučka v oblasti sociální práce.